Pręty gwintowane

Pręty gwintowane według norm DIN975 i DIN976 stosowane są głównie przy mocowaniu elementów budowlanych, szalunków czy jako łączniki wierzby dachowej oraz w instalacjach klimatyzacji, mocowaniu tras kablowych, korytek instalacyjnych, mocowaniach chemicznych. KOWMET produkuje pręty gwintowane czarne, ocynkowane z gwintami typu metrycznego, drobnozwojowego i trapezowego. KOWMET to doskonała jakość wykonania wyroby spełniające światowe normy.

Szeroki asortyment

Produkujemy elementy o szerokim zakresie rozmiarowym oraz właściwościowym. W naszej ofercie znajdziesz zarówno proste klasyczne łączniki śrubowe czarne, które nie są wyposażone w powłokę ochronną aż do wytrzymałych prętów gwintowanych ocynkowanych, po pręty gwintowane nierdzewne. Nasza oferta to pręty o gwintowaniu trapezowym, gwincie drobnozwojowym, oraz pręty z stali kwasoodpornej. Wykonujemy złącza śrubowe w trzech klasach mechanicznych – 5.8, 8.8 i 10.9. Zakres średnicowy to przedział od 3 do 60 mm a długościowy to od 100 do 300 cm, oferowane pręty mogą mieć zarówno prawy jak i lewy gwint.

Produkty KOWMET to :

  • wysoka precyzja wykonania
  • ochrona przed korodowaniem i szczególnie niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, wilgocią
  • wysoka odporność na obciążenia oraz odkształcenia

Kompleksowa oferta

Produkujemy od lat z zachowaniem wysokiej jakości i precyzji. Zapewniamy produkty standardowe od lat wykorzystywane w instalatorstwie, branży budowlanej itp. Jesteśmy w stanie wyprodukować także produkty według specyfikacji klienta.

Nasza kompleksowa oferta to nie tylko pręty gwintowane to także osprzęt i akcesoria precyzyjnie dopasowane do produkowanych prętów. Nasz asortyment uzupełniający to nakrętki,o odpowiednim gwincie,  klamry montażowe które pozwolą szybko i precyzyjnie zamontować elementy konstrukcyjne bez narażania ich na uszkodzenia.

Zainteresowany współpraca? Zapraszamy do kontaktu.