Kotwy, kosze fundamentowe, cybanty, podciągi halowe – Toruń

Kotwy, kosze fundamentowe, cybanty, podciągi halowe Toruń

Produkujemy szeroką gamę produktów z branży zamocowań i elementów złącznych. Nasza oferta dostępna jest całkowicie na terenie Torunia. Na szeroki asortyment składają się m.in. kotwy fundamentowe, kosze fundamentowe, kotwy płytkowe, kotwy fajkowe, wtyki fundamentowe, systemy zamocowań w tym mi.n. zaciski stalowe ( cybanty ), pręty gwintowane, haki budowlane, złącza śrubowe odgięte, śruby specjalne. Wszystkie wymagane produkty dostarczamy do klientów z Torunia i okolic. Produkujemy według norm DIN 261, DIN 529, DIN 797 i DIN 7992.

Jeśli szukasz firmy na terenie Torunia, która zajmuje się produkcją i montażem konstrukcji stalowych takich jak : konstrukcje stalowe hal, magazynów, budynków przemysłowychkratownic dachowych, konstrukcjami namiotowymi oraz elementów powiązanych takich jak podciągi halowe to KOWMET jest idealnym wyborem.  Zajmujemy się też produkcją i montażem garaży blaszanych w Toruniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Produkujemy z najwyższej jakości materiałów od 25 lat. Cała gama produkowanych przez KOWMET metalowych elementów złącznych znajduje zastosowanie w różnych branżach i gałęziach przemysłu, czyli w budownictwie, motoryzacji, logistyce, żeglarstwie, rolnictwie, sporcie i wielu innych. Produkty wykonujemy z atestowanych materiałów, co przekłada się na wyjątkową funkcjonalność i i długowieczność naszych rozwiązań.

Kontakt z naszym specjalistą.

KOWMET to trzy obszary działania: produkcja , dystrybucja i konstrukcje stalowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

PRODUKCJA i DYSTRYBUCJA

Produkcja i dystrybucja to jeden z głównych pionów naszej działalności. Tworzymy uznane w środowisku profesjonalistów rozwiązania w dziedzinie systemów zamocowań i elementów łącznych. Poniżej cały nasz asortyment dostępny na terenie Torunia i okolic.

KONSTRUKCJE STALOWE

Współpracujemy z dużymi firmami w Polsce na ich zlecenie tworzymy konstrukcje stalowe od początku do końca oraz świadczymy usługi kompleksowej realizacji inwestycji. Jesteś firmą z Torunia, która szuka rozwiązań w zakresie projektowania i montażu konstrukcji stalowych, jeśli tak to zapraszamy do kontaktu.

Nasze realizacje