Kosze fundamentowe

Produkowane przez KOWMET wysokiej jakości kotwy fundamentowe DIN 529 i DIN 7992 to techniczna nazwa takich produktów jak kosze kotwowe, kotwy fajkowe, kotwy do murłat, kotwy płytkowe, śruby fundamentowe i ściągi. Głównym zadaniem naszych produktów jest zapewnianie stabilności fundamentów przy działaniu sił ukośnych i poprzecznych. Kotwy fundamentowe wykonujemy z prętów średnicy od 12 do 45 mm mogą być czarne jak i ocynkowane, wszystko zależne jest od preferencji, potrzeb, projektu lub życzenia klienta.

Specjalna formą kotew fundamentowych typu DIN 529 są kosze fundamentowe. Kosz fundamentowy to zespół co najmniej czterech kotew fundamentowych który tworzy kosz fundamentowy. Kosze fundamentowe wykonujemy na indywidualne zlecenia klientów według przekazanych rysunków technicznych, dokumentacji.  W procesie produkcji wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt spawalniczy dzięki czemu zapewniamy wysoką powtarzalność elementów i dokładne odwzorowanie rysunków technicznych. Kosze fundamentowe produkowane przez KOWMET to stabilne i trwałe rozwiązanie pozwalające na połączenie twojej konstrukcji z podłożem.

W swojej ofercie posiadamy także, specjalistyczne rozwiązania w zakresie koszy fundamentowych. Produkujemy wytyki i wtyki fundamentowe  czyli specjalne kosze fundamentowe, które wykorzystywane są do zbrojenia fundamentów głównie hal. Wytyki i wtyki fundamentowe różnią się od koszy fundamentowych głównie brakiem gwintu a reszta konstrukcji jest identyczna jak kosz fundamentowy. Wytyki i wtyki fundamentowe produkujemy zgodnie z projektem technicznym klienta.

Najwyższej jakości stal

Produkujemy jedynie z atestowanych materiałów najwyższej jakości.

Wykorzystujemy atestowana stal:

  • S235
  • S355
  • 40H
  • C45

Produkcja pod specjalne wymagania

Trwałe i stabilne połączenie Twojej konstrukcji stalowej z podłożem tylko dzięki kotwom i koszom fundamentowym KOWMET. Produkujemy najlepsze jakościowo produkty według gotowych standardowych projektów jak i na podstawie przedstawionych rysunków technicznych.

Działamy na terenie całego kraju. Zadzwoń umów spotkanie. Pomożemy doradzimy. Wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie lub Twojej Firmy.