Nasza firma - Nowoczesna produkcja i pomysłowe rozwiązania

Od początku swojej działalności firma KOWMET zorientowana jest na produkcję, sprzedaż produktów ze stali. Produkujemy i wykonujemy mniejsze lub większe elementy ze stali, zarówno wielkogabarytowe konstrukcje stalowe budynków gospodarczych i przemysłowych, jak również nietypowe elementy metalowe na indywidualne zamówienia na podstawie przedstawionych rysunków technicznych klienta.

Toczymy elementy metalowe na maszynach typu CNC, gwintujemy proste i skomplikowane elementy złączne, produkujemy kotwy fundamentowe o różnej wielkości do różnego typu zastosowań. Na podstawie opisu klienta jesteśmy w stanie sporządzić projekt techniczny produktu, który mamy wykonać.

W ofercie produktowej posiadamy bardzo szeroki asortyment ogrodzeń i bram. Wysoką jakość i odporność uzyskaliśmy dzięki cynkowaniu ogniowemu i malowaniu proszkowemu. Dbamy o doskonałą dokumentację produktową, nasze produkty są przemyślane i pozbawione wad, możliwe było to dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników i wielu pomyślnym realizacjom zamówień przez szereg lat działalności.

Wszechstronna oferta

Posiadamy bogatą ofertę produktową. W ramach prowadzonej produkcji i sprzedaży zapewniamy wysoką jakość i staranne wykonanie.

Gwarantowana jakość

Gwarantowana najwyższa jakość oferowanych produktów. Nasze produkty to solidne wyroby które wytrzymają lata.

Profesjonalni pracownicy

Wykwalifikowana kadra pracownicza to pewna i fachowa obsługa zamówień oraz szybka i sprawna realizacja.

Wsparcie techniczne

Stawiamy ogromny nacisk na wzorową obsługę klienta. Zawsze dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego też służymy swoją fachową wiedzą i doświadczeniem.